Udany debiut Warszawskiej Izby Turystyki na Targach Pojazdów Zabytkowych ( II edycji), imprezie zwanej Warsaw Oldtimer Show – 2016

Targi zorganizowane przez Firmę Ptak Warsaw Expo w dniach 14-15 maja w Nadarzynie
Wolicy ( w pobliżu Janek ) cieszyły się dużą frekwencją fanów, motoryzacyjnych
zabytkowych perełek ( samochodów i i motocykli ) pasjonatów Polskich Old Timerów
perfekcyjnie technicznie przeniesionych w czasie z epoki PRL. Wynegocjowane przez Zarząd WIT użyczone bezpłatnie duże ( 70 m.2) stoisko też cieszyło się sporym zainteresowaniem. Jego atrakcję stanowiły oferty prezentowane w fachowo sporządzonych katalogach i ulotkach 11 Firm członkowskich, dostarczonych na imprezę. Były też w stoisku perełki motoryzacyjne jak samochód Polski Fiat -taxi 1313 ( m.in. trasowe zwiedzanie Warszawy), przywrócony do sprawności i odnowiony prywatny okaz motocykla WFM z 1965 roku oraz dwa turystyczne „pradawne” rowery. Bułgarski, ręcznie wykonany z elementów bambusa w 1958 roku (niezwykle urokliwy mimo starości) , oraz radziecki ( z 1960 r.) kiedyś pożądany przez polskich amatorów turystyki rowerowej. Zaspokoiwszy swoją ciekawość w/w atrakcjami transportowymi odwiedzający korzystali z porad i promocji oferty prowadzonych przez obsługę stoiska ( z Zarządu WIT ) uznając, że już warto myśleć o tegorocznych planach wypoczynkowych. Porady często dotyczyły wstępnego wyboru przez odwiedzających wyjazdu do krajów uznawanych jako bezpieczne.
Było też wiele zapytań o wypoczynek w Polsce (seniorzy i rodziny z dziećmi).
Tak więc z całą pewnością można uznać, że ekspozycja stoiska i doradztwo ekspertów,
jako całość zrobiły dobre wrażenie. Otrzymany od kierownictwa imprezy pamiątkowy Certyfikat stanowiący podziękowanie dla Warszawskiej Izby Turystyki za uczestnictwo, będzie jednocześnie pamiątką udanego naszego debiutu w imprezie, jedynego wystawcy z branży turystycznej. Docenili to m. in. Bartosz Balicki – Przewodniczący Głównej Komisji Pojazdów Zabytkowych, Katarzyna Frank – Niemczycka – Gość Honorowy Targów i Stanisław Sewastianowicz Redaktor Naczelny magazynu”Auto Świat”, licząc na dalszy atrakcyjny udział turystyki w naszym wykonaniu. Zarząd WIT z kolei wyraża Firmom członkowskim uczestniczącym w imprezie podziękowanie za ofertowe wsparcie, dzięki czemu z pewnością pozytywnie wspólnie kojarzyć się będziemy nowej grupie potencjalnych klientów biur podróży, jakimi są pasjonaci zabytkowej motoryzacji.