Nota prawna

Cała zawartość tekstowa, graficzna i inna pojawiająca się w niniejszej Witrynie Sieci WWW (zwanej dalej Witryną WWW), o ile nie określono inaczej, stanowi własność Warszawska Izba Turystyki 03-475 Warszawa ul. Tadeusza Borowskiego 2 lok. 221 , +48 22 828 28 70. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Odwiedzający niniejszą Witrynę WWW mogą drukować, kopiować i wykorzystywać jej zawartość tylko i wyłącznie na użytek osobisty i pod warunkiem, że:
materiały graficzne nie będą oddzielane od towarzyszących opisów i tekstów,
treści i grafiki nie będą modyfikowane,
treści i grafiki nie będą wykorzystywane dla celów komercyjnych, jedynie informacyjnych. Powyższa formuła nie oznacza zgody czy udzielenia prawa do wykorzystywania jakiegokolwiek znaku towarowego, zastrzeżonej nazwy lub innego prawa własności Warszawska Izba Turystyki.

Wszelkie informacje od użytkowników niniejszej Witryny WWW takiej jak komentarze, pytania, sugestie czy pomysły przesłane do Warszawska Izba Turystyki traktowane będą jako informacje jawne, nieobciążone jakimikolwiek prawami własności intelektualnej i Warszawska Izba Turystyki może je wykorzystywać bez żadnych ograniczeń.

Korzystający akceptuje monitorowanie dostępu do niniejszej Witryny WWW dla celów statystycznych.

Dokładamy maksimum starań aby informacje prezentowane w niniejszej Witrynie WWW były aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Z uwagi na specyfikę działania Witryn Sieci WWW Warszawska Izba Turystyki nie przyjmuje odpowiedzialności za nieaktualne dane, błędy, nieścisłe lub niezgodne ze stanem faktycznym informacje występujące na tej i innych Witrynach Sieci WWW. Treści prezentowane na niniejszej Witrynie WWW mogą być zmienione bez uprzedzenia.

Informacje zawarte w niniejszej Witrynie WWW nie stanowią OFERTY w świetle prawa handlowego.

Ze względu na możliwość awarii sprzętu, wadliwego oprogramowania czy komponentów stron trzecich Warszawska Izba Turystyki nie gwarantuje poprawności działania i dostępności niniejszej Witryny WWW.

Warszawska Izba Turystyki nie odpowiada za treści i działanie jakichkolwiek Witryn Sieci WWW, na które można wejść za pomocą linków z niniejszej Witryny WWW.

W ŻADNYM WYPADKU Warszawska Izba Turystyki NIE BĘDZIE ODPOWIEDZIALNY ZA DOWOLNEGO RODZAJU SZKODY WŁĄCZNIE – ALE BEZ TAKIEGO OGRANICZENIA – Z DOWOLNYMI SZKODAMI SPECJALNYMI, POŚREDNIMI, WYNIKŁYMI NAWET, JEŻELI Warszawska Izba Turystyki ZOSTAŁ POINFORMOWANY O MOŻLIWOŚCI TAKICH SZKÓD.